Czy wiesz jak wydać książkę?

wydać książkę na własną rękę
wydać książkę za własne pieniądze

Jak wydać książkę

Odpowiedź na pytanie “jak wydać książkę?” jest prosta. “Książkę wydać” tanio, solidnie i przede wszystkim z zarobkiem. Należy pamiętać również o niezbędnych działaniach promocyjnych.

wydać audiobooka za własne pieniądze

Jak wydać audiobooka

Audiobook to jedna z najchętniej użytkowanych form książki w ostatnich latach. Zajmiemy się obróbką techniczną nagranych materiałów, zapewniamy lektora lub realizację nagrań w naszym studio.

wydać ebooka za własne pieniądze

Jak wydać ebooka

Ebook jest bardzo wygodnym rozwiązaniem przez wzgląd na jego uniwersalność, czytać można na telefonie, tablecie lub innych urządzeniach przenośnych w każdym miejscu i o każdej porze.

wydać książkę za własne pieniądze

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wydanie książki, jaki jest czas realizacji, jaki jest zarobek z tytułu wydania książki, jak wygląda dystrybucja czy jak wygląda reklamowanie i promowanie przez nas Twojej książki...

Wydać książkę na własną rękę...

wydać na własny rachunek

NASZ CEL

Naszym celem jest umożliwienie każdemu wydania swojej książki w jak najlepszej jakości oraz z pełną promocją. Chcemy aby każdy miał szanse na sukces oraz mógł wziąć los we własne ręce, nie polegając tylko na kaprysach wydawnictw tradycyjnych w których bardzo trudno o akceptacje utworów. Często jeszcze trudniej o to aby autor otrzymał stosowną oraz szanującą jego prawa umowę, nie wspominając o zysku – który przez to, że utwór musi przebić się przez sztab ludzi już na samym początku zostaje radykalnie uszczuplony.

U nas na pomniejszenie zysku wpływają jedynie niezbędne koszty związane z prowizją dla hurtowników oraz księgarzy, koszty materiałów promocyjnych oraz wydruku książki. Dodatkowo zapewniamy wszelkie niezbędne dla promocji materiały, tak aby już na starcie książka mogła spotkać się z zainteresowaniem. Wszelkie prawa autorskie zostają oczywiście po stronie autora, my jesteśmy tylko wykonawcą projektu – nie stosujemy sztuczek wydawnictw tradycyjnych.

TWOJE KORZYŚCI

Książka wychodząca od nas jest przygotowana do sprzedaży. Każdy tytuł posiada indywidualny numer ISBN oraz zostaje przekazany do najważniejszych bibliotek w Polsce, między innymi do Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie, Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz czternastu innych. Zapewniamy pełne doradztwo marketingowe wraz z pomocą przy tworzeniu planu marketingowego. Tworzymy stronę internetową autora, wraz z jego portfolio, fanpage na portalu społecznościowym Facebook oraz wdrażamy wiele innych korzystnych form reklamy internetowej.

Dodatkowo zapewniamy materiały promocyjne w formie np. ulotek, plakatów reklamowych, zakładek do książek. U nas nie płacisz za pracę pośredników ponieważ wszystko masz w jednym miejscu. Nie płacisz wyłącznie za druk książki jak w konkurencyjnych wydawnictwach ale w tej samej cenie zapewniamy jeszcze reklamę i promocję Twojego dzieła – a oczywistym jest, że samo wydanie i umieszczenie książki w księgarni bez reklamy nie zadziała.


jak skutecznie promować książkę jak skutecznie promować książkę jak skutecznie promować książkę jak skutecznie promować książkę jak skutecznie promować książkę jak skutecznie promować książkę
gdzie wydać książkę
jak skutecznie promować książkę
  • "Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów"

    ~ Kartezjusz
  • "Pytać pisarza, co sądzi o krytykach, to jak pytać latarnię uliczną, co sądzi o pieskach"

    ~ Christoper Hampton
  • "Każda znajdująca się tu książka, każdy tom, posiadają własną duszę. I to zarówno duszę tego, kto daną książkę napisał, jak i dusze tych, którzy tę książkę przeczytali i tak mocno ją przeżyli, że zawładnęła ich wyobraźnią."

    ~ Carlos Ruiz Zafón