JAK WYDAĆ AUDIOBOOKA?

Definicja: AUDIOBOOK

Książka mówiona, audiobook – nagranie dźwiękowe zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej; zwykle zapisane na kasecie magnetofonowej lub płycie kompaktowej (w formacie audio lub np. MP3 czy M4B). Często spotykane jest też angielskie określenie audiobook.

W Stanach Zjednoczonych i państwach Europy Zachodniej zainteresowanie książkami mówionymi od lat stale rośnie. Świadczy o tym nie tylko wartość rynku audiobooków według statystyk Audio Publishers' Association z 2005 roku w USA wartość rynku audiobooków szacuje się na 871 mln dolarów, ale także istnienie projektów takich jak Librivox, które na zasadzie wolontariatu przygotowują nagrania książek z domeny publicznej. (Tekst: Wikipedia)
Oferujemy wydanie audiobooka w kilku różnych opcjach wydawniczych.

Opcja pierwsza - wydanie audiobooka w postaci tłoczonej płyty CD lub DVD z nadrukiem oraz opakowaniem w zależności od preferencji. Audiobook zostaje wydany z przesłanych przez Ciebie materiałów, zapewniamy obróbkę techniczną nagrań.

Opcja druga – usługa lektorska + wydanie audiobooka w takiej samej postaci jak w opcji pierwszej. Zapewniamy profesjonalnych lektorów, którzy użyczą głosu aby nagrać Twoją książkę – wybór lektora należy do Ciebie. Zapewniamy pełne przygotowanie materiału do wydania.

Cena usług różni się w zależności od długości utworu i stopnia trudności nagrania, szacowanej długości ścieżki dźwiękowej oraz wyboru opakowania i etykiet. Ceny ustalamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji.


Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
  • "Dobytkiem pisarza są jego tajemnice, jego dojmujące i niewyznane porażki; fermentujące zaś w nim hańby są gwarancją jego płodności."

    ~ Emil Cioran
  • "Wykształcenie dało ludziom umiejętność czytania, ale nie nauczyło ich umiejętności wyboru lektury. To właśnie jest źródłem sukcesu brukowej literatury"

    ~ G.M. Travelyan
  • "Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."

    ~ przysłowia Chińskie