JAK WYDAĆ EBOOKA?

Definicja: EBOOK

E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty, czytnik książek elektronicznych, telefon komórkowy czy palmtop).

Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do świata urządzeń komputerowych, co wyraża się choćby w nazwie. (Tekst: Wikipedia)

TWOJE KORZYŚCI

Oferujemy stworzenie ebooka dostosowanego do odczytu na różnych urządzeniach – możliwe są różne wersje wydania. Wszystkie szczegóły zawsze uzgadniamy z klientem i tworzymy projekt w oparciu o wskazówki. Ebooki mogą być tworzone w prostych wersjach tekstowych, ale mogą mieć również ozdobniki lub ilustracje.

Dodatkowo na życzenie tworzymy również wersję testową – która ma zachęcić do kupna ebooka, może ona zawierać przykładowo tylko pierwszy rozdział z podanym na końcu linkiem do sklepu internetowego w którym można nabyć całość.

Dystrybucja tej formy książki opiera się na księgarniach internetowych ale również na życzenie możemy umieścić ją w miejscu takim jak sklep Andrioid (Google Play).


Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
  • "Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

    ~ cytaty zebrane
  • "Pisarz nadaje metaforze ciało, lecz czytelnik duszę."

    ~ Georg Christoph Lichtenberg
  • "[...] pisarz prawie nigdy nie bierze pod uwagę relacji zachodzących między życiem a lekturą i przyjmuje, że tylko on i jego twory istnieją w czasoprzestrzeni, czytelnik zaś jest abstrakcyjnym aparatem trzymającym w lewej ręce dwustronicowy plik kartek i dysponującym nieprzerwanym czasem, aby go doczytać do końca!"

    ~ Julio Cortázar